O firmie

3 Przestrzenie – architekt wnętrz Szczecin

Kreatorzy ergonomicznego piękna

Nasza wieloletnia obecność w branży wnętrzarskie udowadnia, że odnajdujemy się w świecie dynamicznych zmian w kwestii piękna i designu. Każdy nasz architekt wnętrz ze Szczecina to osoba o kierunkowym wykształceniu, z otwartym na nowości umysłem, świadomością odpowiedzialności, jaką jest tworzenie prywatnych przestrzeni do życia. Każdy kolejny projekt umacnia nas w przekonaniu, że robimy coś więcej, niż tylko tworzymy projekty wnętrz. My urealniamy marzenia! Decydując się na projektowanie wnętrz w Szczecinie we współpracy z firmą 3 Przestrzenie, masz pewność, że odkryjemy przed Tobą nowe oblicze współczesnych wnętrz.

Idea i misja

Podejmujemy się realizacji najbardziej wymagających projektów, wiedząc, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to, czego oczekują, a nawet więcej. Projektanci wnętrz ze Szczecina od początku stworzyli wspólną idee – aktywnie oddziaływać na otoczenie, aby kreować nową wizję przestrzeni doskonałej. Mamy misję, którą sukcesywnie wypełniamy. Projektujemy i tworzymy wnętrza, które zapewniają naszym klientom ponadprzeciętny komfort i wizualnie odpowiadają ich artystycznym preferencjom.

Projekty – aranżacja wnętrz Szczecin

Co możemy Ci zaoferować? Jak prezentują się efekty naszej pracy? Oto aranżacja wnętrz ze Szczecina w różnych perspektywach i przestrzeniach. Mieszanka stylów, inspiracji, kolorów, materiałów i kształtów. Prezentujemy zrealizowane przez nas projekty, które pozwolą Ci nas lepiej poznać. Zapewniamy, że architekt wnętrz ze Szczecina sprawi, że Twoje mieszkanie również zachwyci Cię tak bardzo, jak już zrealizowane projekty naszych dotychczasowych klientów. Zainspiruj się! Zapraszamy do naszej galerii wnętrz!

Nasz zespół – nasze możliwości

Trudno jest stworzyć firmę bez ludzi, którzy nie zmierzają w tym samym kierunku i nie mają tego samego celu. My chcemy uszczęśliwiać innych pięknymi wnętrzami. Projektowanie wnętrz w Szczecinie jest więc niekończącym się planem, który nieustannie wypełniamy. Mamy doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje, jesteśmy kreatywni i wciąż doskonalimy swoje umiejętności. Na co dzień obcujemy z designem, zarówno w naszej pracowni, jak też na spotkaniach branżowych, targach i wystawach. Następnie inspiracje wykorzystujemy w praktyce.

Oferta

Projekty wnętrz tworzone z starannością i dbałością o szczegóły

Projekty architektoniczne dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta

Projekty mebli kuchennych, garderoby

Dystrybucja materiałów wykończeniowych

Opieka/nadzór kierownika budowy nad inwestycją

Poznaj naszą rodzinę

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu projektowania wnętrz w Szczecinie, jak też realizacji projektu, budowy domu, wykończenia mieszkania i remontu. Współpracujemy z firmą ProfiHome, która od wielu lat jest obecna na rynku wnętrzarsko-budowlanym. To połączenie doświadczenia ze świeżością spojrzenia na współczesną architekturę. Naszą rodzinę tworzy też firma Homesystem, która dzięki kompleksowemu działaniu zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom na każdym etapie współpracy. Taka stabilna sieć kontaktów czyni 3 Przestrzenie samowystarczalnymi.

© Copyright 2018 3Przestrzenie - Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona stworzona z pasją przez